Garmin Triminator Radków 2024 - DZIEŃ SĄDU (dystans 1/2 Ironman) Pokaż
Lista startowa Triathlon - Dzień Sądu 1/2 Ironman 1,9-90-24
Sztafety
Nazwisko i imię | Miejscowość | Kat. wiekowa | Nr startowy |
---|---|---|---|
Górski Amadeusz (Dariusz Skwarski, Oskar Górski) | Poznań | 30-39 | 234 |
Miarka Maciej (Mateusz Jaromin, Mikołaj Ciurla) | Bielsko-Biała | 40-49 | 227 |
Osowski Marek (Mateusz Szczupak, Michał Kupeczel) | Lubin | 40-49 | 239 |
Lista główna
Nazwisko i imię | Miejscowość | Kat. wiekowa | Nr startowy |
---|---|---|---|
Bajer Anna | Tarnowo Podgorne | 40-49 | 210 |
Biskupski Jakub | Wrocław | 50-59 | 224 |
Blaszczyk Piotr | Warszawa | 40-49 | 215 |
Bobak Jakub | Wrocław | 30-39 | 204 |
Cichawa Tomasz | Warszawa - Polska | 30-39 | 241 |
Czyž Bartoloměj | Opava | 30-39 | 225 |
Dobrzynska Joanna | Warka | 30-39 | 219 |
Farion Marzena | Strzegom | 40-49 | 230 |
Futoma Jakub | Radków | 18-29 | 208 |
Górski Amadeusz (Dariusz Skwarski, Oskar Górski) | Poznań | 30-39 | 234 |
Grabowski Piotr | Świdnica | 30-39 | 201 |
Hozakowski Artur | Sady K. Poznania | 30-39 | 226 |
Jedrzejczyk Piotr | Piaseczno | 50-59 | 216 |
Karpowicz Rafał | Wroclaw | 40-49 | 220 |
Klimala Angelika | Oleśnica | 50-59 | 206 |
Kloc Magdalena | Prudnik | 18-29 | 223 |
Kowalski Jakub | Wrocław | 18-29 | 240 |
Kruszyński Paweł | Przemyśl | 18-29 | 238 |
Kupiec Maciej | Iwiny | 40-49 | 211 |
Lichacz Anna | Smolec | 40-49 | 218 |
Lindner Marek | Wrocław | 40-49 | 228 |
Luczys Filip | Wrocław | 40-49 | 242 |
Masłowiec Bartosz | Wrocław | 40-49 | 207 |
Miarka Maciej (Mateusz Jaromin, Mikołaj Ciurla) | Bielsko-Biała | 40-49 | 227 |
Osowski Marek (Mateusz Szczupak, Michał Kupeczel) | Lubin | 40-49 | 239 |
Półgrabia Dawid | Wrocław | 40-49 | 213 |
Pustelnik Paweł | Katowice | 30-39 | 202 |
Roszak Maciej | Wrocław | 18-29 | 217 |
Rząsa Paweł | Kraków | 50-59 | 233 |
Siwek Jarosław | Przygórze | 18-29 | 222 |
Socha Artur | Wałbrzych | 30-39 | 232 |
Stach Łukasz | Wrocław | 30-39 | 229 |
Stańczak Szymon | Pogórze | 40-49 | 236 |
Szczepanik Szymon | Rzeszów | 18-29 | 205 |
Szwagierczak Jakub | Wrocław | 18-29 | 221 |
Światowy Filip | Wałbrzych | 30-39 | 237 |
Toboła Michał | Ostroszowice | 40-49 | 212 |
Torchilo Andrey | Wrocław | 40-49 | 231 |
Wnęk Jarosław | Wrocław | 30-39 | 235 |
Zajączkowski Paweł | Warszawa | 30-39 | 209 |
Ziobrowski Mateusz | Krosnowice | 30-39 | 203 |
Zwierz Krzysztof | Opole | 40-49 | 214 |