Garmin Iron Triathlon Gdańsk 2024 - dystans 1/4 Ironman Pokaż
Lista startowa Triathlon - 1/4 Ironman 0,95-45-10,55
Sztafety
Nazwisko i imię | Miejscowość | Kat. wiekowa | Nr startowy |
---|---|---|---|
Kiedrowski Grzegorz (Piotr Maksymiuk, Adam Machnio) | Pogódki | 40-44 | 37 |
Licznerski Piotr (Marta Szachta, Marek Szostek) | Gdańsk | 35-39 | 41 |
Sienkiewicz Oskar (Michał Pachulski, Michał Hermann) | Gdynia Mały Kack | 25-29 | 105 |
Wiśniewski Krzysztof (Klimecka Klara, Czapiewski Marcin) | Gdańsk | 45-49 | 64 |
Lista główna
Nazwisko i imię | Miejscowość | Kat. wiekowa | Nr startowy |
---|---|---|---|
Arendt Robert | Gdynia | 25-29 | 78 |
Bejrowski Piotr | Gdańsk | 35-39 | 13 |
Benisz Michał | Warszawa | 25-29 | 90 |
Białecki Adam | Gdynia | 25-29 | 66 |
Bigus Lech | Nekielka | 40-44 | 36 |
Borawski Piotr | Płock | 30-34 | 15 |
Brodziak Kamila | Stalowa Wola | 18-24 | 84 |
Bruchajzer Kamil | Łódź | 35-39 | 25 |
Brygman Mateusz | Gdynia | 30-34 | 73 |
Chmiel Waldemar | Dzierzązna | 60-64 | 38 |
Chudecki Kamil | Warszawa | 55-59 | 61 |
Chwiłoc Maciej | Zielonki-Wieś | 45-49 | 44 |
Cieszyński Krzysztof | Łódź | 45-49 | 45 |
Czyż Wiktor | Rumia | 25-29 | 76 |
Dorulok Michał | Jordanów | 30-34 | 53 |
Duda Patryk | Gdańsk | 30-34 | 31 |
Dziubek Krzysztof | Banino | 35-39 | 70 |
Gajewski Łukasz | Płock | 30-34 | 19 |
Genc Maciej | Gdańsk | 25-29 | 104 |
Gonera Marek | Gdynia | 40-44 | 62 |
Gremblewski Karol | Olsztyn | 40-44 | 17 |
Gronowski Arkadiusz | Warszawa | 35-39 | 97 |
Gryber Piotr | Bojano,koleczkowo | 45-49 | 32 |
Gryglewski Łukasz | Łódź | 30-34 | 99 |
Gugulski Antoni | Warszawa | 60-64 | 89 |
Hęsiak Marta | Warszawa | 35-39 | 55 |
Hoppe Rafał | Tczew | 35-39 | 57 |
Jahnz Karolina | Dobra | 40-44 | 8 |
Janiszewski Arkadiusz | Środa Śląska | 50-54 | 21 |
Jonio Katarzyna | Szeligi | 40-44 | 35 |
Jóźwiak Łukasz | Rumia | 45-49 | 91 |
Kaczmarek Mariusz | Poznań | 60-64 | 34 |
Kiedrowski Grzegorz (Piotr Maksymiuk, Adam Machnio) | Pogódki | 40-44 | 37 |
Kisielewski Michał | Sopot | 18-24 | 54 |
Klimach Konrad | Gdańsk | 30-34 | 88 |
Kłosek Dominik | Gdynia | 40-44 | 59 |
Korjat Bartek | Gdynia | 40-44 | 87 |
Kosmala Michał | Miedziana Góra | 45-49 | 30 |
Kotoński Damian | Gdańsk | 35-39 | 93 |
Kowalski Aleksander | Szczawno-Zdrój | 60-64 | 58 |
Krajewski Marcin | Brodnica | 45-49 | 77 |
Krawczyk Aleksandra | Warszawa | 40-44 | 80 |
Kreft Aleksander | Kobysewo | 40-44 | 101 |
Krieger Łukasz | Chojniczki | 30-34 | 56 |
Krywienko Tomasz | Gdynia | 40-44 | 69 |
Krzan Grzegorz | Jędrzychów | 60-64 | 20 |
Kurzyna Piotr | Pruszcz Gdański | 30-34 | 14 |
Kuśka Adam | Gdańsk | 30-34 | 96 |
Kwiatkowski Łukasz | Warszawa | 30-34 | 40 |
Kwiatkowski Szymon | Gdańsk | 30-34 | 43 |
Licznerski Piotr (Marta Szachta, Marek Szostek) | Gdańsk | 35-39 | 41 |
Liegmann Michał | Lubiszewo Tczewskie | 18-24 | 92 |
Ławicki Marcin | Lubin | 35-39 | 3 |
Łukasiewicz Michał | Gdańsk | 35-39 | 83 |
Łysiak Damian | Warszawa | 25-29 | 18 |
Maślany Mariusz | Warszawa | 50-54 | 60 |
Michalak Anna | Piła | 50-54 | 100 |
Moraczewska Anna | Chojnice | 25-29 | 28 |
Nałęcz Bartłomiej | Warszawa | 30-34 | 48 |
Niziołek Łukasz | Warszawa | 35-39 | 103 |
Ochnio Aleksandra | Warszawa | 30-34 | 95 |
Okuniewski Michał | Gdańsk | 35-39 | 11 |
Olszewski Michał | Gołdap | 18-24 | 65 |
Owczarski Dominik | Warszawa | 40-44 | 81 |
Paduszyński Piotr | Warszawa | 50-54 | 85 |
Pinkowska Monika | Piła | 35-39 | 22 |
Pluciński Mikołaj | Skierniewice | 25-29 | 24 |
Polak Wojciech | Warszawa | 50-54 | 102 |
Radke Adam | Poznań | 40-44 | 51 |
Reder Alice | Warszawa | 50-54 | 86 |
Reglińska Agnieszka | Juszkowo | 45-49 | 47 |
Romanowski Piotr | Sochaczew | 25-29 | 23 |
Rosiak Norbert | Ksawerów | 25-29 | 82 |
Rurkowski Krzysztof | Chwaszczyno | 35-39 | 67 |
Sapryk Karol | Ruchna | 25-29 | 39 |
Sawicka Agnieszka | Gdańsk | 45-49 | 33 |
Semsch Artur | Gdynia | 60-64 | 49 |
Sienkiewicz Oskar (Michał Pachulski, Michał Hermann) | Gdynia Mały Kack | 25-29 | 105 |
Sitek Boleslaw | Warszawa | 30-34 | 107 |
Sobczyński Kamil | Szeligi | 35-39 | 46 |
Suwara Piotr | Gdańsk | 45-49 | 71 |
Szałata Jacek | Rokietnica | 55-59 | 68 |
Szerszyński Łukasz | Banino | 35-39 | 75 |
Świderek Tomasz | Pabianice | 45-49 | 12 |
Tomaszewicz Damian | Gdańsk | 30-34 | 29 |
Turkowski Dawid | Płock | 25-29 | 106 |
Tylak Weronika | Łódź | 35-39 | 26 |
Vaitsekhovich Marat | Wroclaw | 35-39 | 108 |
Volkovytskyi Maksym | Warsaw | 25-29 | 16 |
Wiśniewski Krzysztof (Klimecka Klara, Czapiewski Marcin) | Gdańsk | 45-49 | 64 |
Wnuk Jan | Warszawa | 30-34 | 79 |
Wojciechowski Piotr | Olsztyn | 35-39 | 52 |
Woźniak Przemek | Dębogórze | 40-44 | 63 |
Wysz Damian | Poznań | 45-49 | 50 |
Zapiec Marcin | Wloclawek | 50-54 | 27 |
Zembrzuski Łukasz | Szczytno | 18-24 | 42 |
Zienkiewicz Kamil | Toruń | 30-34 | 72 |
Zygmański Adrian | Ustroń | 35-39 | 98 |
Żmudziński Tomasz | Gdańsk | 35-39 | 94 |
Żyłowski Dawid | Gdańsk | 25-29 | 74 |