Garmin Ultra Race Radków 2024 - bieg na 24 km Pokaż
Lista startowa Bieg górski - Bieg górski - 24 km
Lista główna
Nazwisko i imię | Miejscowość | Kat. wiekowa | Nr startowy |
---|---|---|---|
Baran Monika | Wroclaw | 40-49 | 1268 |
Barańska Adrianna | Katowice | 18-29 | 1223 |
Bednarz Marta | Warszawa | 40-49 | 1296 |
Biskup Przemysław | Pszów | 30-39 | 1244 |
Blicharz Artur | Ołpiny | 30-39 | 10025 |
Boczkowska Marzena | Lewin Brzeski | 40-49 | 1271 |
Borecka Zuzanna | Krzeptów | 40-49 | 1267 |
Borek Krzysztof | Opole | 30-39 | 1254 |
Borkowski Marcel | Legnica | 30-39 | 1281 |
Bujak Natalia | Głuszyca | 30-39 | 1265 |
Chwiłoc Maciej | Zielonki-Wieś | 40-49 | 1216 |
Chybińska Agnieszka | Czarne | 50-59 | 1205 |
Dębska Marzena | Poddębice | 40-49 | 1273 |
Dutkiewicz-Gajos Renata | Nysa | 60-… | 1207 |
Dziedzic Magdalena | Wrocław | 40-49 | 1217 |
Dzierżanowski Jacek | Jaśkowice | 40-49 | 1209 |
Elwira Muchajer | Laski | 40-49 | 1280 |
Ferens Dominika | Konstantynów Łódzki | 30-39 | 1301 |
Ferlak Jan | Opalenica | 40-49 | 1293 |
Florek Katarzyna | Wrocław | 30-39 | 10023 |
Giżewski Grzegorz | Głowno | 40-49 | 1224 |
Godyń Sylwiusz | Wojcieszów | 50-59 | 1252 |
Gondzia Robert | Konstantynów Łódzki | 30-39 | 1234 |
Górniak Jarosław | Pogorze | 40-49 | 10018 |
Gracz Paweł | Zbąszynek | 40-49 | 10017 |
Gross Agata | Pabianice | 40-49 | 1297 |
Guzenda Weronika | Opalenica | 18-29 | 1292 |
Haida Marcin | Świętochłowice | 40-49 | 1261 |
Hołownia Patrycja | Pielgrzymka | 40-49 | 1290 |
Horodyńska Mirosława | Karłowice | 40-49 | 1220 |
Jakubowska Anna | Pijawne Polskie | 50-59 | 1247 |
Jankowska Roksana | Wałbrzych | 40-49 | 1285 |
Jasiak Karol | Rogaszyce | 30-39 | 10007 |
Kaczmarek Aleksandra | Krotoszyn | 18-29 | 1289 |
Kmiecik Małgorzata | Wałbrzych | 40-49 | 1263 |
Kołodziejczyk Sylwia | Świnoujście | 40-49 | 1238 |
Komar Krystian | Poznań | 30-39 | 1269 |
Konieczny Tomasz | Siemianowice Śląskie | 30-39 | 1239 |
Korcz Daniel | Jaworzno | 40-49 | 1228 |
Kornaszewski Maciej | Oleśnica | 40-49 | 1212 |
Kożuchowski Marcin | Kłodzko | 30-39 | 1248 |
Krakowski Przemek | Warszawa | 40-49 | 1235 |
Krauze Bartosz | Gdynia | 30-39 | 1266 |
Krawczuk Dawid | Poznań | 40-49 | 10020 |
Królikowska Magdalena | Sośnie | 40-49 | 10005 |
Krupa Marcin | Nowa Ruda | 40-49 | 10002 |
Kucharska Barbara | Wysoka | 40-49 | 1298 |
Kucharski Maciej | Wrocław/wysoka | 40-49 | 1299 |
Küchler Paweł | Gdynia | 18-29 | 10014 |
Kuchta Monika | Łódź | 40-49 | 1204 |
Kwaśniewski Tomasz | Sulechów | 50-59 | 10016 |
Lehmann Dawid | Gdańsk | 30-39 | 1256 |
Liske Dorota | Łódź | 50-59 | 1214 |
Łowczak Wiesław | Elbląg | 40-49 | 1230 |
Łoziński Łukasz | Szczecin | 40-49 | 10003 |
Łuczak Tomek | Poznań | 30-39 | 1250 |
Maicher Robert | Orzesze | 30-39 | 1219 |
Majoch Tomasz | Kraków | 50-59 | 1229 |
Małkowski Bogdan | Murów | 50-59 | 10019 |
Marciniak Michał | Gniewkowo | 40-49 | 1243 |
Masternak Mariusz | Łaziska Górne | 30-39 | 1203 |
Mazurek Łukasz | Czaplinek | 40-49 | 1241 |
Mazurek Roman | Murów | 40-49 | 10028 |
Michalczyk Michał | Zielona Góra | 40-49 | 1279 |
Mickiewicz Malwina | Boguszów-Gorce | 30-39 | 1277 |
Mielcarek Agnieszka | Koło | 40-49 | 1245 |
Mielcarek Krzysztof | Koło | 40-49 | 1218 |
Niekrasz Krzysztof | Świdnica | 50-59 | 10011 |
Nowaczyk Marta | Poznań | 30-39 | 1274 |
Nykiel Mateusz | Wrocław (Wrocław-Fabryczna) | 18-29 | 1283 |
Ochremiak Aleksandra | Warszawa | 30-39 | 1231 |
Ochremiak Michał | Warszawa | 30-39 | 1282 |
Oleszek Magdalena | Czeladź | 30-39 | 10004 |
Pakulak Bartosz | Zawiercie | 18-29 | 1304 |
Paliński Rafał | Sopot-Pomorskie Gdansk | 18-29 | 1253 |
Parzniewski Maciej | Nowy Dwór Mazowiecki | 40-49 | 1233 |
Petolec Paweł | Sopot | 30-39 | 1246 |
Piura Bartłomiej | Ruda Śląska | 18-29 | 1255 |
Podlewski Wojciech | Tarnów | 50-59 | 10012 |
Pogorzelski Kamil | Białystok | 18-29 | 10015 |
Polak Grzegorz | Zalasewo | 40-49 | 1278 |
Przybyła Dawid | Chorzów | 30-39 | 1240 |
Rabiega Wiktoria | Leszno | 18-29 | 1286 |
Ritter Maria | Poznań | 18-29 | 1284 |
Romanowski Krystian | Aleksandrów Łódzki | 30-39 | 1264 |
Rosiak Michał | Lutynia | 30-39 | 1276 |
Sawicki Maciej | Gdańsk | 40-49 | 1262 |
Seredyńska Edyta | Sobótka | 50-59 | 1227 |
Serwatkiewicz Grzegorz | Tłumaczów | 40-49 | 1275 |
Sierszchuła Daniel | Rogoźno Wlkp. | 30-39 | 1221 |
Słowik Grzegorz | Rogaszyce | 40-49 | 10006 |
Sołtysiak Marcin | Września | 30-39 | 1210 |
Staszewski Michał | Lubin | 30-39 | 1236 |
Stefaniszyn Marcin | Brzeg | 30-39 | 1208 |
Studnik Agnieszka | Ruda Śląska | 40-49 | 10024 |
Szacht Izabela | Poznań | 40-49 | 1258 |
Szacht Rafał | Poznań | 40-49 | 1257 |
Szczepaniak Maciej | Suchy Las | 40-49 | 1242 |
Szczerba Beata | Swinoujscie | 40-49 | 1237 |
Szlęzak Magdalena | Wrocław | 40-49 | 1202 |
Szolc Sebastian | Gliwice | 40-49 | 10010 |
Szulhan Piotr | Parkoszowice | 40-49 | 1300 |
Szymański Irek | Wolwark | 60-… | 1225 |
Szymczak Marcin | Poznań | 40-49 | 1260 |
Ścisło Marek | Zabrze | 40-49 | 1302 |
Śliwiński Marcin | Gdańsk | 30-39 | 1259 |
Tokarska Julia | Boguszyce | 30-39 | 1201 |
Tomczyk Rafał | Poddębice | 30-39 | 10026 |
Toporek Ewa | Siemianowice Śląskie | 40-49 | 10021 |
Toporek Krzysztof | Siemianowice Śląskie | 40-49 | 10022 |
Trzaskalski Kamil | Gdynia | 30-39 | 1303 |
Ustiuhov Volodymyr | Gavle | 30-39 | 1291 |
Varenytsia Nadiia | Lviv | 30-39 | 1222 |
Wasilewski Aleksander | Wrocław | 40-49 | 1249 |
Wąsowski Łukasz | Inowrocław | 40-49 | 1213 |
Wesołowski Maciej | Góra Kalwaria | 30-39 | 1294 |
Węgłowska Małgorzata | Gdańsk | 30-39 | 1272 |
Wierzbicka Izabela | Gliwice | 40-49 | 1288 |
Wojcierowska Weronika | Dobroń | 40-49 | 1295 |
Wołoszczak Filip | Warszawa | 30-39 | 1232 |
Wójciak Ewelina | Rawa Mazowiecka | 30-39 | 10027 |
Yurkou Władysław | Gdańsk | 30-39 | 1287 |
Zadorska Zofia | Stargard | 60-… | 1226 |
Zajączkowski Paweł | Warszawa | 30-39 | 1251 |
Zajączkowski Wojciech | Warszawa | 60-… | 1211 |
Zieliński Tomasz | Karlin | 50-59 | 10008 |
Zuchlke Tomasz | Katowice | 40-49 | 10009 |
Zwierzchowski Andrzej | Poznań | 50-59 | 1215 |
Zygoń Artur | Stargard | 30-39 | 1206 |
Żmija Liliana | Zwierzyn | 30-39 | 10013 |